پیشرفت ۵۰ درصدی پل شهدای اروند

همزمان با فرار رسیدن سوم خرداد ماه؛ سالروز آزاد سازی خرمشهر «علی‌اکبر حسینی محراب» استاندار خوزستان با همراهی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند ضمن بازدید از پل « شهدای اروند»، آخرین وضعیت این پل را بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، در این بازدید که فرمانداران شهرستان های آبادان و خرمشهر نیز  حضور داشتند، علی زارعی با ارائه توضیحاتی در خصوص روند احداث پل شهدای اروند از پیشرفت ۵۰ درصدی این پل خبر داد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند ضمن ابراز امیدواری از اینکه تا پایان سال جاری این پل به بهره برداری برسد، افزود: به پیشنهاد معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند پل قدیم نیز در قامت میراث به جای مانده از دوران هشت سال دفاع مقدس، بعنوان پل پیاده روی و یا طبیعت پس از بازسازی در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

پل شهدای اروند با اعتبار اولیه ۹ هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال و مدل سازه صندوقه‌ای با عرشه بتنی در مجاور پل آزادی این شهر( پل قدیم) با طول ۵۳۰ متر وعرض ۳۰ متر و تعداد مسیر ۶ باند (۳ باند ورودی و ۳ باند خروجی) جلوتر از زمان بندی پیش بینی شده در حال انجام است .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا