تکمیل زیرساخت‌های «دروازه‌های ورودی» منطقه آزاد اروند جهت استقرار گمرک

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند از تکمیل و تقویت زیرساخت‌های دروازه های ورودی منطقه آزاد اروند جهت استقرار گمرک، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، «قاسم شریف‌باوی» ضمن اعلام این خبر، افزود: در راستای تکمیل و تقویت زیرساخت‌های دروازه‌های ورودی منطقه آزاد اروند جهت استقرار گمرک، جلسه ای با حضور عوامل کارفرما، مشاور و پیمانکار جهت بررسی مسائل و موضوعات این مهم برگزار شد.

وی با اشاره به اهمیت استقرار گمرک در مبادی ورودی منطقه به‌ عنوان یک ظرفیت مهم توسعه اقتصادی، اظهار داشت: به زودی عملیات اجرایی تکمیل گیت آبادان- ماهشهر آغاز و معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند نظارت بر این پروژه را عهده دار خواهد بود.

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند، تصریح کرد: برنامه زمانبندی به‌ عنوان نقشه راه اجرای طرح و کنترل پروژه دو موضوع بسیار مهم در این پروژه است که پیمانکار مربوطه می‌بایست به آن توجه ویژه داشته باشد.

بر اساس این گزارش پس از پایان نشست هیأت مذاکره کننده با حضور در محل اجرای پروژه از نزدیک نقاط ضعف و قوت این طرح را بررسی نمودند.

پایان پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا