دعوت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند برای مشارکت حداکثری در روز انتخابات

علی زارعی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند آحاد مردم را به مشارکت پرشور در انتخابات روز جمعه ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ متن پیام «علی زارعی» بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

“إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّی یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم”: خداوند سرنوشت و حال قومى را تغییر نمى‏‌دهد تا آنان حال خود را تغییر دهند» (سوره الرعد آیه ۱۱)

همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند؛ حضور پرشور مردم در انتخابات وحدت ملی و انگیزه ملت ایران برای حضور در صحنه را نشان می‌دهد. انگیزه‌ی ملت، قدرت ملی به وجود می‌آورد.

یازدهم اسفندماه روز تجلی همدلی و همزبانی و حضور گسترده ملت شریف ایران و روز خلق حماسه ای دیگر است که همانند ادوار گذشته عرصه انتخابات را به عنوان نماد مقبولیت نظام به منصه ظهور بگذاریم و نشان دهیم که در همه حال انقلاب شکوهمند اسلامی را از گزند دشمنان حفظ خواهیم کرد.

باردیگرمردم شریف ایران اسلامی یازدهم اسفندماه سال جاری با شرکت در دوانتخابات مهم خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، صحنه ای از عزم راسخ مردم این سرزمین مقدس، پایگاه شهیدان، ایثارگران و دوستداران اهل بیت علیهم السلام برای پاسداری از انقلاب اسلامی، ثمره مجاهدت امام راحل عظیم الشان ومجاهدان و شهدای والا مقام به نمایش خواهند گذاشت.

اینجانب به نوبه خود، از اروند نشینان محترم، مردم شریف آبادان و خرمشهر ، همچنین مردم بزرگوار ایران اسلامی دعوت می نمایم تا بار دیگر و در انتخاباتی دیگر که نشانه جمهوریت این نظام در کنار اسلامیت آن است، حضوری پر شور داشته و شخص اصلح خود را انتخاب نمایند.

امید است منتخبین محترم که وکلای تمام ملت ایران هستند برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ،تلاش و کوشش مضاعف نمایند.

 

علی زارعی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا