اقدامات فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند در راستای گرامیداشت دهه فجر انقلاب

مدیرتوسعه فرهنگی و هنری سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی) برنامه های متنوعی در شهرستان های آبادان، خرمشهر و مینوشهر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، حسین قانعیان پور با اشاره به اینکه دهه مبارک فجر، انقلاب اسلامی حاصل مجاهدت خون شهیدان و رهبری حضرت امام(ره) و ملت ایران است، در خصوص برگزاری مراسمات بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: همزمان با ایام مبارک فجر جشن بزرگ انقلاب همراه با غرفه های فرهنگی و صنایع دستی با مشارکت شهرداری، سازمان تبلیغات، ناحیه مقاومت شهرستان خرمشهر و سازمان منطقه آزاد اروند طی دو روز بیستم و بیست و یکم بهمن ماه در محل جنب پل شهید جهان آرای این شهرستان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در شب بیست و یکم مراسم باشکوه دیگری نیز با مشارکت پالایشگاه آبادان و ناحیه مقاومت جنب سینما نفت این شهرستان با اجرای نورافشانی با برد بلند برگزار می شود.

قانعیان پور تصریح کرد: شامگاه پیروزی انقلاب اسلامی در ۴۵ نقطه از شهرستان های آبادان، خرمشهر و مینوشهر نورافشانی توسط پایگاه های مقاومت بسیج انجام خواهد گرفت.

مدیرتوسعه فرهنگی و هنری سازمان منطقه آزاد اروند از حمایت حداکثری این سازمان از برنامه های فرهنگی تهیه شده در این ایام خبر داد و گفت: شب بیست و یکم کاروان بزرگ شادی بصورت خودرویی در دوشهرستان به حرکت درخواهند آمد و ویژه برنامه پرشوری را خواهند داشت.

حسین قانعیان پور، اظهار داشت: کمک به اجرای برنامه ها و ایستگاه های صلواتی که در محلات برگزار می شود نیز در دستور کار این مدیریت قرار دارد که امیدواریم با حمایت های در نظر گرفته شده در چهل و پنجمین سالگرد باشکوه انقلاب اسلامی ایران شاهد برپایی رویدادهای خوبی در سطح منطقه باشیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا