صدور شناسه ملی برای هیأت‌های ورزشی منطقه آزاد اروند

مدیرکل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند از صدور شناسه ملی برای هیأت‌های ورزشی این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، «عبدالله کعبی» مدیرکل ورزش و جوانان، بیان کرد: پس از پیگیری‌های فراوان، هیأت‌های ورزشی در منطقه آزاد اروند از این تاریخ صاحب شناسه ملی (حقوقی) و سامانه اداری (اتوماسیون) شدند.

وی با بیان اینکه متأسفانه هیأت‌های ورزشی منطقه آزاد اروند از بدو تشکیل تاکنون فاقد شناسه ملی (حقوقی) بودند، گفت: این مسئله باعث ایجاد محدودیت در فعالیت‌های هیأت‌های ورزشی شده بود ولی با پیگیرهای که این اداره کل این مهم محقق شد.

مدیرکل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند، تصریح کرد: پیش‌ از این برای صدور شناسه ملی (حقوقی) از طریق اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان اقدام و حصول نتیجه آن مشمول زمان و هزینه فراوان بود که از این پس، این اداره‌کل به‌صورت مستقل نسبت به معرفی هیأت‌های ورزشی اروند جهت صدور شناسه ملی ( حقوقی) اقدام خواهد کرد.

کعبی ادامه داد: سایر هیأت‌ها نیز که تاکنون جهت اخذ شناسه ملی (حقوقی) و دسترسی به سامانه اداری ( اتوماسیون) اقدام نکرده‌اند، مکلف هستند تا هرچه سریعتر نسبت به تکمیل مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.

وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از مشکلات هیات‌های ورزشی منطقه آزاد اروند عدم دسترسی به سامانه اداری (اتوماسیون) بود، یادآور شد: این موضوع باعث شده بود تا در پیگیری و انجام فرآیندهای لازمه شده تأخیر ایجاد شود، همچنین با توجه به لزوم رفع ساز و کار مرسوم اداری و تسریع مکاتبات، خوشبختانه پس از پیگیری مستمر مقرر گردید سامانه اداری نیز در اختیار همه هیأت‌های این منطقه قرار بگیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند، خاطرنشان کرد: همچنین با جدیت تمام از طریق وزارت ورزش و جوانان و رؤسای فدراسیون‌ها پیگیر این موضوع هستیم تا برای تمامی هیأت‌های ورزشی منطقه آزاد اروند در خصوص عضویت هیات های اروند در مجامع فدراسیون‌ها و حق رأی داشته باشند.

کعبی در پایان ابراز امیدواری کرد تا با همراهی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند و وزارت ورزش و جوانان بتوانیم اداره کل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند را از استقلال کامل برخوردار سازیم.

پایان پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا