برگزاری دوره رسم جهاد در منطقه آزاد اروند

مدیر اجتماعی و محرومیت زدایی ساز مان منطقه آزاد اروند ازبرگزاری دوره آموزشی دو روزه «رسم جهاد» با رویکرد توانمندسازی گروه های جهادی در شهرستان آبادان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، حجت الاسلام علی هوشمندزاده با اشاره به نقش دوره های آموزشی در رشد و توانمندسازی هرچه بیشتر گروه های جهادی، اظهار داشت: هدف از بر گزاری دوره رسم جهاد که به همت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند و سازمان بسیج سازندگی در حال برگزاری است، هم اندیشی و ارتقاء سطح جهادگران برای ارائه هر چه بهتر خدمات به مناطق کم برخوردار است.

وی نقش جهادگران در محرومیت زدایی را اثرگذار دانست و افزود: در این دوره دو روزه میزبان ۳۰۰ نفر از مسئولین و فعالین گروه های جهادی تخصصی در استان و بطور ویژه گروه های منطقه هستیم که با هم افزایی و تبادل نظر سطح دانش خود را افزایش خواهند داد.

هوشمند زاده با تأکید براینکه خدمات‌رسانی به مردم یکی از مهم ترین موضوعات در جهاد محسوب می شود، خاطرنشان کرد: در این دوره کارگروه های تخصصی با موضوعات فرهنگی، آموزش تحصیلی،عمران و محرومیت زدایی، مقابله با آسیب های اجتماعی، اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی و همچنین دانش بنیان، بحث و تبادل نظر می کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا