سرلشکر سلامی: تردد در شلمچه متراکم و روان است

فرمانده سپاه پاسدران انقلاب اسلامی، در حاشیه بازدید از پایانه مرزی شلمچه، گفت: با تلاش‌هایی که همه دستگاه‌های مسؤول در سطح استان و پایانه شلمچه صورت داده‌اند، جمعیت زیادی بدون هیچ مانعی در حال حرکت هستند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده سپاه پاسدران انقلاب اسلامی، امشب در حاشیه بازدید از پایانه مرزی شلمچه در منطقه آزاد اروند، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جمعیت هم متراکم و هم روان است، با تلاش‌هایی که همه دستگاه‌های مسؤول در سطح استان و پایانه شلمچه صورت داده‌اند، جمعیت زیادی بدون هیچ مانعی در حال حرکت هستند.

وی با بیان اینکه از شواهد پیداست که تعداد زائران رو به افزایش است، گفت: این روند بهتر از سال‌های گذشته است و تلاش‌های زیادی انجام شده است تا مردم با سهولت به حرکت خود ادامه دهند.

فرمانده سپاه پاسدران انقلاب اسلامی با آرزوی سفری ایمن برای عشق و شور و عواطفی که مردم برای شرکت در این آسمانی و بهشتی به کار بسته‌اند، تصریح کرد: پیام اربعین پیام عشق و دلدادگی به اباعبدالله الحسین(ع) و فدا شدن در مسیری است که امام در مسیر عدالت، آزادی و اسلام طی کرد.

سردار سلامی افزود: کسانی که به شکل گمنام تمام شرایط را برای مردم مهیا می‌کنند تا در سهولت کامل به این اجتماع بپیوندند، زیباترین جلوه‌های این تلاش و مجاهدت هشتند و هر لحظه این کار ستودنی است.

وی ضمن ارج نهادن به تلاش‌هایی که برای برگزاری مراسم پیاده‌روی اربعین شکل گرفته است، در خصوص تحرکات تبلیغاتی دشمن در راستای کمرنگ جلوه دادن مراسم اربعین حسینی، گفت: دشمنان دچار کور رنگی شده‌اند، چیزی که در حال مشاهده آن هستیم این است که اربعین خیلی پررنگ تر از سال‌های گذشته در حال برگزاری است، ولی دشمنان ما رنگ‌ها را تشخیص نمی‌دهند.

پایان پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا