دروازه عاشقی|جاده پشتیبانی مواکب شلمچه،آماده بهره برداری شد

رئیس قرارگاه زیر ساخت اربعین حسینی سازمان منطقه آزاد اروند از ایجاد جاده پشتیبانی برای مواکب خدمت رسانی در مرز شلمچه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند به نقل از فارس، ظهر امروز در بازدیدی که ستاد اربعین منطقه آزاد اروند به همراه اعضای ستاد استانی از تأسیسات و زیرساخت‌های پایانه مرزی شلمچه، صورت دادند، آخرین اقدامات در راستای پذیرایی از زائران اربعین حسینی، مورد بررسی قرار گرفت.

یکی از موضوعات مهمی که مورد توجه اعضای ستاد اربعین منطقه آزاد اروند و استان خوزستان قرار گرفت، ایجاد مسیری برای پشتیبانی مواکب خدمت‌رسان بود که در این رابطه، رییس قرارگاه زیرساخت اربعین حسینی سازمان منطقه آزاد اروند، توضیحاتی ارائه کرد.

قدرت‌الله طمیمیان در این باره بیان کرد: جاده‌ای در جهت دسترسی و پشتیبانی و تردد خودروهای مواکب، در نظر گرفته شده که از چند ماه گذشته وظیفه ایجاد و احداث آن به یکی از دستگاه‌ها محول شده بود، اما متاسفانه پس از اینکه ارگان مورد اشاره در احداث این جاده ناکام ماند، این مسئولیت به سازمان منطقه آزاد اروند محول شد.

وی افزود: با آگاهی از فرصت زمانی موجود تا آغاز فرآیند اربعین حسینی، به این جمع‌بندی رسیدیم که جاده را به شرایطی نزدیک کنیم که تردد را تسهیل بخشیده و از چالش‌های مواکب بکاهد.

رئیس قرارگاه زیرساخت اربعین حسینی سازمان منطقه آزاد اروند، بیان کرد: بر این اساس، در حال حاضر جاده پشتیبان مواکب به شرایط بهره برداری رسیده و مهیای تردد، خدمت‌رسانی و پشتیبانی از مواکب است.

طمیمیان اظهار کرد: تنها نیازی که در این میان احساس می‌شود، انجام اقداماتی از سوی اداره آبفای استان خوزستان است تا بر اساس آن، لوله‌های عرضی پساب فاضلاب مواکب از عرض این مسیر عبور داده تا پسماند فاضلاب مواکب موجب انسداد طریق و ایجاد خلل در کار پشتیبانی نشود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا