پیام معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارها سازمان منطقه آزاد اروند به‌مناسبت روز صنعت و معدن

به‌مناسبت فرا رسیدن روز صنعت و معدن، معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارها سازمان منطقه آزاد اروند پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، «علی خانی» عضو هیأت‌مدیره و معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارها سازمان منطقه آزاد اروند با صدور پیامی فرا رسیدن روز صنعت و معدن را تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

با فرا رسیدن روز دهم تیرماه، روز صنعت و معدن، فرصت را مغتنم شمرده و این روز را به تمامی جهادگران عرصه تولید و اشتغال‌زایی در منطقه آزاد اروند تبریک عرض می‌نمایم.

پس از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، صنعت ایران پیشرفت چشم‌گیری را داشته است. این در حالی است که تحریم های ظالمانه مشکلات عدیده‌ای پیش روی صنعت‌گران میهن عزیزمان به‌وجود آورده که اگر حمایت‌های دولت و پشتکار و ابداعات صنعت‌گران عزیز نبود این موفقیت‌ها قابل کسب نمی‌گردید.
در سال‌های گذشته و همچنین در سال جاری با تأکید رهبر معظم انقلاب، اهمیت صنعت و تولید و نقش آن در پیشرفت اقتصادی و افزایش اشتغال برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به‌خوبی مشهود می‌باشد.

تولید کنندگان سربازان جنگ اقتصادی ایران با تحمل فشارهای متعدد برای ماندن و پیشرفت در فضای کسب و کار بین‌المللی یا راهی پیدا کرده‌اند یا راهی را ساخته‌اند.

بنده رجاء واثق دارم با پشت سر نهادن مشکلات و دشواری‌های این عرصه در آینده تولید و صنعت منطقه بر قله‌های افتخار خواهد ایستاد.

کلیه همکاران بنده در سازمان منطقه آزاد اروند خود را متعهد به حمایت و پشتیبانی از همه تولیدکنندگان محترم می‌دانند و با درایت و همراهی مدبرانه، سعی می‌نمایند این مسیر را برای همه تلاش‌گران صنعت هموار نمایند.

در پایان برای تمامی صنعتگران و تولیدکنندگان میهنمان آرزوی توفیق روزافزون در سایه رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را مسئلت دارم.

علی خانی
۱۰ تیرماه ۱۴۰۱

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا