برپایی میزخدمت در دو معاونت عمرانی و فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند

در ادامه برپایی میزخدمت‌ معاونت‌های تخصصی سازمان منطقه آزاد اروند، برنامه میزخدمت و دیدار عمومی معاونت‌ فنی و زیربنایی همچنین معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، در ادامه برپایی میزخدمت معاونت‌های تخصصی سازمان منطقه آزاد اروند پیرو دستور مدیرعامل این سازمان، برنامه میز خدمت و دیدارعمومی در دو معاونت فنی و زیربنایی همچنین فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند در محل دفاتر این معاونت‌ها برگزار شد.

در این برنامه که به موازات پاسخگویی معاونین و مدیران این سازمان در طول روزهای مختلف هفته برگزار می‌شود، مطابق اطلاع‌رسانی قبلی معاونین و مدیران زیر مجموعه معاونت‌ها با حضور در دفاتر آن معاونت‌ها ضمن میزبانی مراجعات عمومی مردمی در حوزه‌های تخصصی مربوطه، به ارائه دستورات، خدمات و پاسخ‌های لازم پی‌پردازند.

پیرو تأکیدات رئیس هیأت‌مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند همچنین برابر برنامه‌ریزی‌های انجام شده، معاونت‌های تخصصی و مدیریت‌های این سازمان ضمن پاسخگویی به مراجعات در طول هفته، یک روز اختصاصی را با‌ عنوان میزخدمت پاسخگوی عموم مراجعین هستند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا