برگزاری شورای سیاست گذاری بیست و چهارمین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر

نخستین نشست شورای سیاست گذاری بیست و چهارمین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر با حضور اعضای این شورا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، مدیرعامل این سازمان در نشست مذکور که با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی کشور، دبیر جشنواره بین المللی فجر، فرماندار ویژه خرمشهر و دیگر مسئولین فرهنگی منطقه برگزار شد؛ گفت: هدف اصلی ما در برگزاری چنین جشنواره هایی ترویج فرهنگ ارزشمند ایثار و شهادت در قالب هنر است .

محمد رضا اسکندری با بیان اینکه ۵۵ هزار شهید از شهدای جنگ تحمیلی در این منطقه مقدس جانفشانی کردند؛ خاطرنشان کرد: تقویت بیش از پیش باورها و نمادهای دفاع مقدس در شهرستان های ابادان و خرمشهر در ردیف مهمترین وظایف ماست.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه باید از ظرفیت‌های هنرمندان منطقه برای ترویج این مهم بیشتر و بهتر استفاده شود، افزود: در برنامه ریزی ها و سیاست گذاری های خود باید تلاش کنیم تا این جشنواره بیشترین خدمت و اثرگذاری را برای هنرمندان بومی داشته باشد.

بر اساس این احکام محمدرضا اسکندری، حجت‌الاسلام محمد مهدی بهداروند، سردار حاج احمد فروزنده ، فرهادقائمیان، مسافر آستانه، قدرت اله طمیمیان، نادر عمیدزاده و حمید بحرینی به عنوان اعضای شورای سیاست گذاری بیست و چهارمین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر منصوب شدند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا