استقبال دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از نمایشگاه هفته پژوهش اروند

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند در آئین افتتاح نمایشگاه هفته پژوهش از استقبال مراکز آموزش عالی، دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان از نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش و فناوری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، قدرت اله طمیمیان حضور ۱۱ دانشگاه، ۲مرکز فنی و حرفه ای و ۲ اداره آموزش و پرورش  به همراه  شرکت شهرک صنعتی استان، فرماندهی مرزبانی هنگ مرزی، انجمن  رباتیک،مرکز رشد و تعدادی از شرکت های دانش بنیان،  نمایشگاه فن بازار و کسب وکار در این نمایشگاه را بسیار مثبت ارزیابی کرد و افزود: جمعا ۳۵غرفه در نمایشگاه حضور دارند که هر یک در زمینه تخصصی خود دستاوردهایشان را به معرض دید عموم گذاشته اند.

طمیمیان تصریح کرد: همچنین نمایشگاه کتاب دانشگاه های نفت، علوم پزشکی، علوم فنون دریایی ، فرهنگیان و آموزش و پرورش های منطقه، از دیگر اقدامات هفته پژوهش است که در محل نمایشگاه با بیش از هزار عنوان کتاب با موضوعات مختلف برای علاقه مندان برپا است.

خاطرنشان باید کرد برنامه های هفته پژوهش و فناوری از امروز به مدت ۸روز تا ۳۰آذر ماه، از ساعت ۹صبح الی ۱۷ بعدازظهر در محل مجتمع فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند، برای بازدید عموم آزاد است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا