همکاری میان حوزه هنری و سازمان منطقه آزاد اروند

نشست هم اندیشی جهت همکاری های مشترک و انعقاد تفاهم نامه در آینده ای نزدیک میان حوزه هنری و سازمان منطقه آزاد اروند، تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، روز گذشته این نشست با حضور مجدالدین معلمی معاون هنری حوزه هنری، قدرت اله طمیمیان معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و حمید بحرینی مدیر توسعه فرهنگی، هنری سازمان منطقه آزاد اروند در تهران برگزار شد.

قدرت اله طمیمیان ضمن معرفی ظرفیت های موجود در منطقه خصوصا در حوزهای فرهنگی و هنری، افزود: منطقه ما از موقعیت و ظرفیت بالایی در حوزه های فرهنگی و هنری برخوردار است که برای درک بهتر این موضوع دعوت می کنم که به اروند آمده و از نزدیک فعالیت های هنرمندان را در زمینه شعر، داستان نویسی، سرود، نمایشنامه نویسی و… مشاهده نمایید.

در این جلسه بنا گردید تفاهمنامه مشترکی بین هر دو سازمان برای اجرای برنامه های فرهنگی و هنری به زودی منعقد گردد که شامل اجرای برنامه های مشترک ویژه کودک و نوجوان، حوزه خانواده ، فرهنگ کتاب و کتابخوانی، شعر و داستان، موسیقی و همچنین برپایی نمایشگاه های مختلف با استفاده از ظرفیت های کشوری و بومی، خواهد بود.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا