راه اندازی پردیس دانشگاهی هنر در منطقه آزاد اروند

معاون فرهنگی،گردشگری و اجتماعی سازمان منطقه آزاد اروند از راه اندازی پردیس دانشگاهی هنر در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، قدرت اله طمیمیان در نشست خبری روز گذشته که در سالن جلسات این سازمان برگزار شد؛ افزود: در هفته ی آینده با رئیس دانشگاه هنر تهران برای انعقاد تفاهم نامه ای در همین خصوص دیدار خواهیم داشت.

وی در بخشی دیگر از صحبت هایش به برگزاری موفق جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر و جشنواره استانی تئاتر اروند اشاره کرد و بیان کرد: جشنواره ای هم در حوزه مطبوعات با همکاری واحد روابط عمومی و امور بین الملل سازمان ترتیب دادیم که امیدواریم در ماه جاری آیین اختتامیه آن برگزار شود.

معاون فرهنگی،گردشگری و اجتماعی سازمان منطقه آزاد اروند از تشکیل شورای راهبردی گردشگری سلامت خبر داد و خاطر نشان کرد: این اتفاق به عنوان یک راهکار بسیار مهم و تاثیر گذار در رونق اقتصادی منطقه خواهد بود .

این مقام مسئول در پاسخ به سوالاتی در خصوص صنایع دستی هم پاسخ داد: در خصوص توسعه و احیای صنایع دستی منطقه مطالعاتی انجام شده  و در حال حاضر کمک هایی به صاحبان این صنایع برای حفظ آثارشان انجام می شود .

قدرت اله طمیمان در پایان گفت : به دنبال تشکیل شورای فرهنگ عمومی به منظور بالا سطح فرهنگی عمومی و استاندادرهای آن در جامعه هستیم .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا