با افزایش غیرمتعارف قیمت ها برخورد می شود

معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت : در پی سیاست جدیدی که درخصوص افزایش بنزین اتخاذ شده است با هرگونه افزایش غیرمتعارف قیمت ها برخورد خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، سید علی موسوی در کمیسیون های نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان های آبادان و خرمشهر که بصورت جداگانه صبح و بعدازظهر برگزار شد؛ افزود: گشت های مشترک تعزیرات ، اداره صنعت معدن و تجارت واتاق اصناف بصورت مرتب از روزهای آغازین اجرایی شدن این طرح در بازارهای منطقه حضور داشتند.

وی ادامه داد: بازرس های افتخاری و مقیم با همکاری بسیج اصناف به منظور نظارت بیشتر در اختیارادرات صنعت معدن و تجارت قرار گرفتند.

موسوی با تاکید بر نظارت بیشتربرای تنظیم قیمتهای بازارعمده فروش ها، خوار بار و میوه و تره بار خاطر نشان کرد: نظارت ها اولویت بندی شده و در قدم اول هدف اصلی ما کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی مردم است.

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند افزود: مقرر شده است بازرسی ها با کم فروشی، تقلب، گران فروشی ، احتکار و عدم درج قیمت ها به شدت برخورد شود و شهروندان در صورت مشاهده ی موارد مذکور با سامانه ۱۲۴ تماس بگیرند.

این مقام مسئول همچنین از افزایش سهمیه ی بنزین برای برخی صنوف خبر داد و گفت :اتاق ههای اصناف باید با تشکیل جلسه با اتحادیه های تاکسی سرویس ها نسبت به افزایش نامتعارف قیمت ها تذکرات لازم را به اعضای خود بدهند.

سید علی موسوی در پایان با اشاره به نقش رسانه ها گفت : بازرسی ها، نظارت ها، برخوردها، تشکیل پرونده هاوجرایم از این طریق اطلاع رسانی شود .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا