کمیته های علمی و اجرایی هفته پژوهش مشخص شدند

در جلسه ای که در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برگزار شد؛ کمیته های علمی و اجرایی هفته پژوهش منطقه آزاد اروند مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، با توجه به الزام اجرای برنامه های هفته پژوهش در قالب تجمیع تمام دانشگاه ها، نهادها و دستگاه های اجرایی به صورت یک پارچه از سوی وزارت خانه در هر استان، منطقه آزاد اروند نیز بعنوان یک منطقه مستقل با محوریت سازمان مذکور امسال برای نخستین بار  مراسم هفته پژوهش و فناوری شهرستان های آبادان و خرمشهر را هم زمان با کل کشور برگزار خواهد کرد.

هفته ملی پژوهش و فناوری فرصت مناسبی است تا ضمن اطلاع از روند وضعیت موجود در ابعاد مختلف پژوهش و فناوری، بتوان نقاط ضعف و قوت را شناسایی و برنامه ریزی و اهداف بهتری برای آینده فراهم نمود.

در سومین نشست برنامه ریزی و هماهنگی هفته پژوهش کمیته ها و زیر کمیته های آن مشخص به شرح ذیل شدند.

کمیته مالی،پشتیبانی و تدارکات- کمیته اطلاع رسانی – کمیته افتتاحیه و اختتامیه – کمیته نمایشگاه دستاوردها و کمیته نمایشگاه کتاب کمیته های انتخابی اولین جشنواره هفته پژوهش هستند که در قالب حکمی به دبیران هر کمیته در نظر گرفته شده ابلاغ شد.

گفتنی است اسماعیل زمانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند بعنوان رئیس ستاد منطقه ای هفته پژوهش و علی الیاسی مدیر آموزش این سازمان نیز در جایگاه جانشین وی قرار دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا