فراخوان دومین مسابقه استارت‌آپی سازمان جهانی گردشگری منتشر شد

سازمان جهانی گردشگری ( UNWTO ) با همکاری موسسه بین‌المللی Globalia فراخوان شرکت در دومین مسابقه استارت‌آپی گردشگری را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، به ‌منظور شناسایی نوآوری‌هایی که منجر به تحول در بخش گردشگری خواهد شد این فراخوان در سطح جهانی منتشر شده و هدف آن پیدا کردن و تقویت و توسعه استارت‌آپ‌هایی است که به‌دنبال ایجاد تحول در بخش گردشگری هستند.

متن این فراخوان به شرح زیر است:

سازمان جهانی گردشگری بزرگترین رقابت جهانی استارت‌آپی گردشگری را آغاز می‌کند که توسط wakalua مرکز جهانی نوآوری گردشگری راه‌اندازی شده است. آن‌ها به همراه شرکای خود می‌خواهند شما را با مفاهیم اصلی سفر در شکل دادن به آینده روبه‌رو کنند. رقابت خود را با مبتکرترین و پایدارترین ایده‌ها آغاز کنید و به یکی از نقش‌های اصلی بعدی در گردشگری تبدیل شوید.

برای این دوره از مسابقه، جوایزی نیز در نظر گرفته شده که برای هر یک از بخش‌ها به شرح ذیل است:

تقویت ارتباطات: یکی از سه فینالیست برتر چالش مقابل سرمایه‌گذاران، مربیان، شرکت‌های برجسته و ذی‌نفعان گردشگری بین‌المللی که در ۲۱ ژانویه ۲۰۲۰ در مادرید، اسپانیا برگزار می‌شود باشید.

شبکه‌سازی: یک سفر کاملاً رایگان و توانایی دسترسی آزاد به فرصت‌های انحصاری با مدیران گردشگری و ذی‌نفعان جهانی گردشگری در نمایشگاه بین‌المللی فیتور طی روزهای ۲۲ تا ۲۶ ژانویه ۲۰۲۰

آزمایش ایده و مربیگری: شما می‌توانید یک پروژه آزمایشی را با شرکت‌هایی که چالش شما را بر عهده دارد، طراحی کرده و از مربیگری آن‌ها در سطح جهانی استفاده کنید.

آزمایش ایده و ارتقای آن: جایزه ویژه پایداری را به‌ دست آورید و یک ایده را با Globalia به عنوان شرکت برتر گردشگری اسپانیا و آمریکای لاتین اجرا کنید.

شرایط ثبت نام:

استارت‌آپ‌هایی که به‌دنبال پروژه‌های سودآور و غیرسودآور هستند.در مراحل اولیه یا سری A قرار دارند. از نظر ماهیت نوآورانه هستند. راه‌حل‌های ارزش افزوده و پایداری را برای بخش گردشگری ارائه می‌دهند. پتانسیل مقیاس‌پذیری و چشم‌انداز رشد بین‌المللی را داشته باشند.

معیارهای ارزیابی:

استارت‌آپ شما با معیارهای مدل تجاری، تأثیر بالقوه، مقیاس‌پذیری، پایداری و مشخصات تیم ارزیابی می‌شود.

برنامه زمانی:

اعلام جدول زمانی مسابقه: ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۹شروع فراخوان: ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹پایان فراخوان: ۲ دسامبر ۲۰۱۹آغاز دو هفته‌ای مصاحبه‌های آنلاین با استارت‌آپ‌های منتخب: ۱۶ دسامبر ۲۰۱۹اعلام فینالیست‌ها: ۲۱ ژانویه ۲۰۲۰

جزئیات بیشتر، شرایط و نحوه ثبت‌نام و حضور در این مسابقه را از طریق لینک زیر مشاهده نمائید.

دومین استارت‌آپ سازمان جهانی گردشگری ( UNWT

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، این فراخوان در سطح جهانی منتشر شده و هدف آن پیدا کردن و تقویت و توسعه استارت‌آپ‌هایی است که به‌دنبال ایجاد تحول در بخش گردشگری هستند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا