صندوق پروژه در منطقه آزاد اروند راه اندازی می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: صندوق پروژه با هدف افزایش مشارکت های مردمی در منطقه آزاد اروند راه اندازی می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ اسماعیل زمانی درنشستی که صبح امروز با حضور معاونین و مدیران این سازمان، مسئولین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و مدیرعامل هلدینگ انرژی در سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد، افزود:با توجه به شرایط ویژه تامین منابع مالی موردنیاز برای پروژه های کلان، بهره‌مندی سرمایه‌گذاران خرد از سود ناشی از اجرای پروژه، مصونیت سرمایه‌گذاران خرد از ریسک‌های سرمایه‌گذاری در یک پروژه این اقدام برای شهرهای آبادان و خرمشهر موثر و مثبت خواهد بود.

وی تصریح کرد: در مرحله اجرایی، این صندوق باید اولویت ها را به پروژه هایی اختصاص دهد که برای مردم منطقه آزاد اروند سودآور هستند.

مشاور راهبردی دبیرشورایعالی مناطق آزاد نیز با برشمردن مزایای راه اندازی صندوق پروژه این اقدام را در راستای توسعه شهرهای محدوده ی منطقه آزاد اروند مهم ارزیابی کرد.

محمد معزالدین با بیان اینکه رسالت اصلی صندوق‌های سرمایه‌گذاری، جمع‌آوری سرمایه‌های خرد و سرمایه‌گذاری و مدیریت حرفه‌ای آن است؛ گفت:با توجه به این رسالت و کارکرد بورس تخصیص اعتبار برای پروژه ها در این صندوق یک راه مشخص، عادلانه و سریع طراحی شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا