افتتاح یک واحد صنعتی در منطقه آزاد اروند

واحد صنعتی (طراح سازان اروند شیمی) با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در شهرک صنعتی آبادان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای این سازمان در این خصوص گفت :فازاول این شرکت تولید مواد شیمیایی پری پل ( مواد اولیه فوم سرد و ساندویچ پنل) و افزودنی رنگ هوشمند با ظرفیت پنج هزار تن در سال است.

سید علی موسوی  میزان سرمایه گذاری این واحد صنعتی را ۵۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: سرمایه این شرکت از سوی بخش خصوصی تامین شده و ۱۸ نفر نیز در این شرکت مشغول به کار شدند.

وی اظهار داشت: این واحد صنعتی مواد اولیه مورد نیاز کارخانه های تولید اتومبیل و کارخانه های ساندویچ پنل، پالایشگاه‌ها و پتروشیمی را تولید می کند.

وی صادرات مواد اولیه تولید شده در این شرکت را یادآور شد و گفت: مواد اولیه تولید شده در این واحد صنعتی به کشورهای عراق، هند و ترکیه صادر می شود.

موسوی اضافه کرد: امید است در بهمن ماه سال جاری شاهد افتتاح فازهای بعدی این واحد صنعتی باشیم که در در فاز دوم تولید افزودنی بنزین( بالابرنده اوکتان و شوینده آنژکتور) با ظرفیت ۲ هزار بطری در روز ، فاز سوم تولید بر چسب لمینت به ظرفیت ۵۰۰ تن در سال و فاز چهارم تولید افزودنی ضد خوردگی به کولینگ تاور به ظرفیت ۲۰۰ تن در سال پیش بینی شده است.

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند در پایان گفت: تامین سرمایه در گردش و سرمایه ثابت همچنین حمایت حقوقی از واحدهای تولیدی و کمک به راه اندازی واحدهای نیمه فعال از برنامه های سازمان منطقه آزاد اروند در راستای رونق کسب و کار در این منطقه است.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا