اعضای هیات مؤسس خانه مطبوعات اروند انتخاب شدند

اعضای هیات مؤسس خانه مطبوعات و رسانه های اروند در نشست مجمع عمومی خبرنگاران و اصحاب رسانه این منطقه، انتخاب و این نهاد رسانه ای رسما پایه گذاری شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ در این مجمع که پیش از ظهر امروز برگزار شد، ۴۱ نفر از فعالان رسانه ای از جمله نمایندگان خبرگزاری ها، نشریات محلی و سراسری، دفاتر سرپرستی و پایگاه های خبری مشارکت داشتند که از میان ۱۲ داوطلب، ۷ عضو هیات موسس این خانه انتخاب و معرفی شدند.

مدیر توسعه فرهنگی و هنری سازمان منطقه آزاد اروند ضمن تشریح وظایف هیات موسس و آرزوی موفقیت برای اعضای این هیات با اشاره به مسئولیت های آنها گفت: پیگیری امور جهت ثبت خانه مطبوعات، عضوگیری، تشکیل مجمع عمومی و برگزاری انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات از مهمترین وظایف هیات مؤسس است.

همایون قنواتی با اشاره به حمایت های سازمان منطقه آزاد اروند از خانه مطبوعات، بر نقش و اهمیت این تشکل به عنوان بستری برای توسعه فعالیت های رسانه ای در منطقه تاکید کرد و افزود: تاسیس خانه مطبوعات قطعا در تحقق مطالبات رسانه های منطقه و توسعه فعالیت های رسانه ای، تأثیر بسزایی خواهد داشت.

نتایج این رای گیری با شمارش ۳۹ برگ رای ماخوذه به شرح ذیل اعلام شد: «مینا میرسیوندی» با ۲۱ رای؛ «سید غدیر رمضانی» و «محمد مرادی» هر کدام با ۲۰ رای؛ «غلامعباس کاظمی» با ۱۹ رای؛ «محسن سیف» با ۱۸ رای؛ «محمد رضا دانیاری» و «ندا معینی نیا» هر کدام با ۱۵ رای؛ به عنوان اعضای هیات موسس خانه مطبوعات و رسانه های اروند انتخاب شدند.

این رای گیری با حضور و نظارت معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند؛ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند؛ روسای اداره های فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های آبادان و خرمشهر؛ رئیس حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند برگزار شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا