اکران ۶ فیلم کوتاه عربی در منطقه آزاد اروند

مدیر توسعه فرهنگی و هنری سازمان منطقه آزاد اروند اسامی 6 فیلم از کشور عراق که به مناسبت ایام دهه مبارک امامت و ولایت در منطقه آزاد اروند اکران می شوند؛ را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ همایون قنواتی ضمن تبریک دهه  امامت و ولایت، اظهار داشت: با هماهنگی و برنامه ریزی های صورت گرفته ۶ فیلم کوتاه  ازاستان بصره در سینما مهر آبادان و مجتمع فرهنگی هنری شهید فهمیده خرمشهر اکران خواهند شد .

قنواتی با اعلام نقاط مشترک تبادلات فرهنگی کشورهای ایران و عراق در راستای گسترش فعالیت ها، افزود: استان بصره و منطقه آزاد اروند دارای پتانسیل های خوبی در زمینه فرهنگ و هنر  هستند که با برنامه ریزی های مناسب می توان بصورت زیربنایی این موضوعات را پیگیری و محقق ساخت.

وی در خصوص اسامی فیلم های کوتاه استان بصره که در روزهای پنجشنبه و جمعه در اروند اکران خواهند شد گفت: الحقیبه به کارگردانی علی عیدان، جاری الاتصال به کارگردانی  بهاء الکاظمی، انها بیضاء به کارگردانی سرمد یاسین، عین الجبل به کارگردانی حسین الاسدی، فریم به کارگردانی  لیث عبد الکریم و اخوان نویره به کارگردانی  زین الصاحب ،  فیلم هایی هستند که در رأس ساعت ۱۹ ابرای عموم کران خواهند شد .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا