انتصاب رئیس گروه مصاحبه تاسیس موسسات فرهنگی قرآن و عترت در اروند

رئیس گروه مصاحبه تاسیس موسسات فرهنگی قرآن و عترت در منطقه آزاد اروند با حکمی از سوی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیات رسیدگی به امور موسسات فرهنگی قرآن و عترت، منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ «رسول مظفری وانانی» با حکم معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیات رسیدگی به امور موسسات فرهنگی قرآن و عترت، بعنوان رئیس گروه مصاحبه تاسیس موسسات فرهنگی قرآن و عترت در منطقه آزاد اروند منصوب شد.

شایان ذکرر است بر اساس این حکم، کلیه فعالیت های قرآنی مربوط به معاونت قرآن و عترت وزارت ادر  اداره کل  فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند، رأسا و بطور مستقل صورت خواهد پذیرفت.

همچنین گروه سه نفره مصاحبه با متقاضیان تأسیس مؤسسه قرآنی در این اداره کل نیز راه اندازی شده است که احکام آنان به امضای عبدالهادی فقهی زاده معاون وزیر و معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد رسیده است که اعضای آن به شرح ذیل می باشند:

رسول مظفری رئیس گروه مصاحبه کننده

سید عدنان موسوی رابطی عضو گروه

زهرا عساکره عضو گروه

***

در حکم عبدالهادی فقهی زاده معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیات رسیدگی به امور موسسات فرهنگی قرآن و عترت آمده است :

جناب آقای رسول مظفری وانانی
با سلام و تحیت ؛

با عنایت به تعهد و تجربه ارزنده جنابعالی به موجب این حکم شما را به سمت « رئیس هیات رسیدگی به امور موسسات فرهنگی قرآن و عترت در منطقه آزاد اروند » به مدت ۲ سال منصوب می کنم .

امید است با تشکل منظم و دقیق جلسات مصاحبه ،زمینه مناسبی برای ارتقای سطح کیفی موسسات فرهنگی قرآن و عترت فراهم آورید و در توسعه فعالیت های قرآنی کشور گامی موثر بردارید.

عبدالهادی فقهی زاده
معاون وزیر و رئیس هیات رسیدگی
به امور موسسات فرهنگی قرآن و عترت

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا