انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف آبادان مهرماه برگزار می شود

معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند ازبرگزاری انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف آبادان در مهرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند ؛ جلسات کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان های آبادان و خرمشهر روز گذشته بصورت جداگانه با حضور حداکثری اعضا، فرماندار ویژه آبادان و به ریاست معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی این سازمان برگزار شد.

سیدعلی موسوی ضمن اعلام این خبر افزود: امیدواریم این انتخابات در شرایط مطلوب انجام و اعضای جدید اتاق اصناف این شهرستان مشخص شوند.

وی درخصوص تنظیم بازار همچنین گفت: این مسئله را با حساسیت پیگیری میکنیم و معتقدیم صنوف با عملکرد قوی خود می توانند آرامش خاطر اقتصادی و معیشتی مردم را بخصوص در توزیع کالاهای اساسی فراهم کنند.

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند در پایان خاطر نشان کرد: تمامی عرضه کنندگان کالا و خدمات مکلف به نصب برچسب قیمت بر روی کالا و تابلو نرخ دستمزد خدمات در محل کسب خود هستند، در غیر این صورت با متخلفان برخوردهای لازم صورت خواهد گرفت .

فرماندار ویژه آبادان نیز ضمن قدردانی از برگزاری مداوم نشست های کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی گفت : همکاری و تعامل اصناف در اداره و مدیریت بازار به عنوان یک از آیتم های مهم در انتظام شهری و بسیار حوزه های دیگر نباید مورد غفلت قرار گیرد.

سیدزین العابدین موسوی همچنین دراین دیدار خواستار رسیدگی هرچه بیشتر و رفع چالش های صنوف بویژه در شهرستان آبادان از سوی دیگر اعضای کمیسیون شد.

گفتنی است ؛در این نشست ضمن پیگیری مصوبات جلسات قبل ،برخورد با صنوف فاقد پروانه کسب، بررسی مشکلات اصناف وهماهنگی با ادارات دولتی مرتبط به تفکیک مطرح و رسیدگی شد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا