برگزاری نشست بررسی فرصت های سرمایه گذاری و تجاری در اروند

نشست فرصت های سرمایه گذاری و تجاری در منطقه آزاد اروند با حضور رئیس و اعضای هیئت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند اروند ؛این نشست صبح امروز با همکاری همتایان هیئت مذکور در اتاق بازرگانی آبادان انجام شد.

مدیر بهبود محیط کسب و کارها و توسعه رقابت سازمان منطقه آزاد اروند ضمن خیرمقدم و برشماری مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری موقعیت اروند را نسبت به دیگران مناطق متمایز و ویژه دانست.

جبار عبودزاده افزود : همسایگی با بزرگترین شریک تجاری ایران یعنی کشور عراق و همچنین مزیت برخوردای از امکانات حمل و نقل ترکیبی (دریایی ، هوایی، ریلی و جاده ای) مهم ترین ویژگی اروند نسب دیگر مناطق آزاد کشور است .

وی این نشست را به عنوان برآیندی از تمایل منطقه آزاد اروند و استان البرز برای افزایش همکاری ها دانست و گفت : باید هر دو طرف بکوشند تا این همکاری حفظ شود .

غلامرضا اکبری زاده رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آبادان نیز ضمن معرفی پیشینه صنعتی و بازرگانی شهرهای آبادان و خرمشهر امکانات سرمایه گذاری و فعالیت های اقتصادی در حوزه های مختلف این عرصه را برشمرد .

گفتنی است ؛ این هیئت صبح امروز پیش از این نشست از مرزتجاری شلمچه، شهرک های صنعتی و مراکز تجاری آبادان و خرمشهر بازدید کردند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا