کلنگ زنی ۷۸ واحد کارگاهی و بازدید از شهرک های صنعتی

کلنگ ۷۸ واحد کارگاهی ضمن بازدید محسن صالحی نیا معاون وزیر صمت از نواحی صنعتی منطقه آزاد اروند در شهرک صنعتی آبادان به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، بازدید و آئین کلنگ زنی این واحدهای کارگاهی باحضور مدیرعامل ومعاون سرمایه گذاری این سازمان، عامر کعبی نماینده مردم آبادان در مجلس و جمعی از مسئولین محلی صبح امروز انجام شد .

معاون سرمایه گذاری توسعه کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند در این خصوص گفت: معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت شب گذشته به منظور بازدید از زیر ساخت های فراهم شده در شهرک های صنعتی آبادان و خرمشهر، عقد تفاهم نامه با سازمان منطقه آزاد اروند و شرکت در آیین تجلیل از صنعتگران نمونه منطقه به اروند سفر کرده است.

سید علی موسوی افزود: محسن صالحی نیا و هیئت همراه وی از شرکت فولاد جهان آرا، کارخانه نساجی بردیا جنوب، شرکت تولیدی قهوه ونیز و چند واحد صنعتی دیگر در شهرک های صنعتی آبادان و خرمشهر بازدید کردند.

مدیر توسعه نواحی صنعتی سازمان منطقه آزاد اروند همچنین در ادامه در خصوص کلنگ زنی ۷۸ واحد کارگاهی گفت : این کارگاه‌ها با اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریال در زمینی با وسعت ۱۶ هزار متر مربع احداث می‌شوند.

رضا صلبوخی افزود: مدت زمان احداث این کارگاه‌ها یک سال خواهد بود.

وی افزود: با تکمیل و بهره برداری از این کارگاه‌ها برای یک هزار و ۱۷۰ نفر اشتغال زایی خواهد شد تا باعث افزایش کسب و کار در منطقه شود.

مدیر توسعه نواحی صنعتی در پایان گفت: بهره برداری از ۷۸ واحد کارگاهی در شهرک صنعتی آبادان گامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در منطقه آزاد اروند می‌باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا