برگزاری نشست کارگروه ماده ۸ در منطقه آزاداروند

اولین نشست کارگروه ماده 8 از آیین نامه نحوه استفاده از زمین و منابع ملی در مناطق آزاد تجاری – صنعتی جمهوری اسلامی ایران در سال ۹۸ برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، این نشست صبح امروز با حضور مدیرعامل این سازمان نمایندگان وزارت کشور، وزارت راه و شهرسازی، وزارت جهاد کشاورزی ، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و برخی دیگر از مسئولین محلی برگزار شد.

مدیر اطلاعات جغرافیایی سازمان منطقه آزاد اروند هدف از تشکیل کارگروه ماده ۸ را طبق قانون چگونگی اداره مناطق آزاد بعنوان مرجع تصویب طرح های تفصیلی و تغییرات احتمالی در طرح عنوان کرد .

مجید رحیمی قشقایی با اشاره به پیشرو بودن اروند در این زمینه نسبت به دیگر مناطق آزاد کشورافزود: این کارگروه در جهت کاهش بروکراسی اداری و تسهیل فرآیندهای تصمیم گیری و توسعه اقتصادی مناطق آزاد تجاری _ صنعتی دارای اهمیت ویژه است .

وی ادامه داد : نشست صبح امروز با ۱۳ دستور کار به درخواست این سازمان ، شهرداری های آبادان و خرمشهر مالکین زمین و اداره راه و شهرسازی آبادان انجام ، بررسی و تصمیم گیری شد.

مدیر اطلاعات جغرافیایی سازمان منطقه آزاد اروند در پایان خاطر نشان کرد : مقرر شد این نشست ها بصورت مدوام هر ۳ ماه یکبار با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به عنوان رییس کارگروه و نمایندگان مذکور برگزار شود .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا