اولین جلسه هم اندیشی آموزش در سال ۱۳۹۸ در منطقه آزاد اروند برگزار شد

در راستای همکاری و هماهنگی بیشتر میان مدیریت آموزش سازمان منطقه آزاد اروند و ادارات آموزش و پروش؛ اولین جلسه هم اندیشی در سال جدید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ علی الیاسی ساماندهی امور در راستای عملیاتی کردن برنامه های سال گذشته را اولویت اصلی این جلسه عنوان کرد و افزود: با توجه به عدم ارائه صورت وضعیت از سوی ادارات آموزش و پرورش منطقه، در این نشست باید به یک نتیجه واحد جهت ساماندهی و رفع مشکلاتی که قابل حل هستند برسیم.

الیاسی با تاکید بر این موضوع که سازمان منطقه آزاد اروند فقط نقش حامی را دارد گفت: شما بعنوان آموزش و پرورش باید اولویت های آموزشی خود را مشخص و ارائه دهید؛ ما نیز طبق وظیفه ذاتی خود در سازمان منطقه آزاد اروند از این طرح ها حمایت می کنیم.

علی الیاسی خاطر نشان کرد: برای استفاده بهینه و مطلوب از زمان و برداشتن گام های هدف مند، باید برنامه کاری مان را از همین ابتدای سال مشخص کرده و بر اساس آن پیش رویم.

مدیر آموزش سازمان منطقه آزاد اروند تصریح کرد: ادارات آموزش و پرورش باید تمام برنامه ها و طرح هایشان را ذیل سند تحول آموزش و پرورش به موقع توسط نخبگان تدوین و ضمن ارائه آن در این راستا حرکت کنند؛ چراکه اگر چنین برنامه ریزی شکل بگیرد قطعا وضعیت بهتری در امر آموزش منطقه خواهیم داشت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا