کمک به رونق تولید ازجمله اهداف ما در سال جاری است

مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد اروند کمک به رونق تولید را از اهداف این تعاونی در سال جاری دانست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ علی خانی با حضور در صداوسیمای آبادان و در برنامه ” چکلت ” رادیو آبادان بابیان اینکه سال ۹۷ سالی پرفرازونشیب همراه با موفقیت‌هایی فراوانی برای شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد اروند بود، اظهار کرد: در این سال ما به‌عنوان تعاونی برتر کشور انتخاب شدیم.

وی افزود: این رخداد مهم‌ترین اتفاق عمر این تعاونی محسوب می‌شود و دستیابی به این نتیجه حاصل نمی‌شد مگر با برنامه‌ریزی و تلاش‌های شبانه‌روزی و جهاد گونه جوانان برومند، مستعد و تلاشگر آبادان و خرمشهر.

خانی افزود: همین جوانانی که دیروز این موفقیت را با همت بلند خود رقم زدند امروز دوشادوش مردم و هم پای پدران و برادران خودشان در مقابله با سیل و حوادث غیرمترقبه ایستادند و در کسوت یک شهروند متعهد و مسئول ظاهر شدند.

مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد اروند با اشاره به عوامل موفقیت در کسب رتبه تعاونی برتر ملی، تصریح کرد: اعتمادبه‌نفس و خودباوری، سپردن مسئولیت‌های مهم به جوانان، استفاده از ظرفیت‌های بومی و اقدامات جهادی ازجمله مهم‌ترین عوامل موفقیت ما بود.

وی در ادامه گفت: تلاش جهت ارتقا امنیت شغلی و رفاه کارکنان شرکت تعاونی ازجمله اولویت‌های ما در سال ۹۸ است تا با توجه به وضعیت اقتصادی کمترین آسیب متوجه همکاران ما در تعاونی شود.

خانی اظهار داشت: همچنین در سال جاری تلاش می‌کنیم تا در مسیری حرکت کنیم که به رونق تولید کمک کند و راهبردهایی را در پیش خواهیم گرفت تا به تولید ملی و ایجاد اشتغال مولد ختم شود.

مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد اروند گفت: ملت ما به فضل الهی از این مرحله سخت اقتصادی و معیشتی خواهد گذشت.

وی بیان کرد: در سال جاری شاهد افزایش نزول رحمت الهی بودیم که این فراوانی آب به دلایل متعدد ازجمله عدم رعایت اصول آبخیزداری در سنوات متعدد باعث طغیان رودخانه و جاری شدن سیلاب‌ها شد و دراین‌بین حوادث ناگواری اتفاق افتاد.

مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد اروند بابیان اینکه هم‌زمان نیز شاهد صحنه‌ها و حماسه‌های زیبایی بودیم، عنوان کرد: مردم عزیز ما با کمک به هم‌وطنان خود تابلوهای زیبایی را به تصویر کشیدند و مصداق عینی تعاون را محقق کردند.

خانی خاطرنشان کرد: دوشادوش و هم پای هم با قلم و قدم، هم‌قسم و با عزمی جزم و همتی بلند این حماسه‌ها و افتخارآفرینی‌ها توسط مردم عزیز ما جوشیدن گرفت و این حماسه‌سازی‌ها همچنان ادامه دارد

وی اظهار داشت: امیدواریم این هدایای الهی به بلایا تبدیل نشوند و خداوند متعال بیش‌ازپیش ما را مورد هدایت و رحمت خود قرار دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا