نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران به کار خود پایان داد

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته که در محل دائمی نمایشگاه های تهران برپا بود، سرانجام پس از چهار روز پر شور به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ طی این چند روز غرفه منطقه آزاد اروند مورد استقبال فراوان قرار گرفت تا جایی که اکثر مسئولین از آن بازدید بعمل آوردند که در این میان می توان از علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین در مجلس، عزیزالله شهبازی استاندار البرز و محسن نرمیان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس به همراه معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این منطقه، نام برد.

مسئول مدیریت توسعه گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند ضمن ابراز خوشنودی از دستاوردهای این نمایشگاه گفت: دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری بهانه خوبی برای معرفی فرصت ها و جاذبه های گردشگری منطقه بود.

سید محمد سیدی خاطرنشان کرد: بخش های خصوصی نظیر آژانس دارها، هتل دارها و موزه داران ما توانستند با همتایان خود ملاقات های ارزنده ای داشته باشند و ظرفیت موجود در منطقه آزاد اروند را به دیگر استان ها معرفی کنند.

وی افزود: طی جلسات مشترکی که با دیگر مناطق آزاد و فعالین بخش های خصوصی داشتیم، به نتایج مثبتی جهت همکاری در آینده نیز رسیدیم.

لازم به ذکر است طی مدت برگزاری نمایشگاه؛ همایش ها و آیین های سنتی بسیار زیبایی برگزار شد که علاوه بر معرفی آداب و رسوم ، سنت ها و جاذبه های گردشگری هر شهر، حال و هوای دلنشینی نیز برای حاضران به وجود آورده بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا