بهتر برگزار شدن اوقات فراغت و کنکور در سال جاری

صبح امروز جلسه طرح اوقات فراغت و کنکور با حضور مدیرآموزش ، تعالی و بلوغ کسب کار سازمان منطقه آزاد اروند، روسای آموزش و پرورش آبادان و خرمشهر و مدیران ادارات فنی و حرفه ایی دو شهرستان، در محل این سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛علی الیاسی در این نشست هدف اصلی از برگزاری جلسه فوق را دو محور اوقات فراغت و کنکور عنوان کرد و افزود: هدف ادامه توسعه کیفی سازی موارد اجرا شده در سال های گذشته و استفاده از آن تجربه ها در راستای بهتر برگزار شدن اوقات فراغت و کنکور سال جاری خواهد بود.

الیاسی با اشاره به اینکه در سال گذشته به کمک ادارات فنی و حرفه ایی دو شهرستان چیزی حدود ۵ هزار نفر را توانستیم آموزش دهیم متذکر شد: محور اصلی ما در اجرای این طرح ها ، طیف جوان و مهارت آموز است که در آینده ایی نزدیک قرار است وارد بازار کسب و کار شوند.

وی منطقه آزاد اروند را به عنوان حمایت کننده ایی در اختیار آموزش و پرورش و فنی و حرفه ایی معرفی کرد و خاطرنشان کرد: باید آماری از پتانسیل هایی که در منطقه وجود دارد را داشته باشیم تا بدانیم برای استفاده از پتانسیل های موجود ، چه کارهایی انجام دهیم.

الیاسی همچنین گفت: باید با ارقام پیش رویم چرا که وقتی برنامه دقیق و آمار نباشد ، نمی توان کاری را از پیش برد.

علی الیاسی اعلام کرد: ما در سازمان منطقه آزاد اروند جایگزین هیچ ارگانی نیستیم و از جایگاه خودمان، اهداف و تکالیف سازمانی خود را دنبال می کنیم. هدف اصلی هم افزایی و عمل نمودن به سیاست های کلان منطقه در کنار دیگر نهادها است.

مدیرآموزش ، تعالی و بلوغ کسب کار سازمان منطقه آزاد اروند در آخر نیز با بیان اینکه زمان اندکی تا پایان سال تحصیلی باقی مانده گفت: باید در اسرع وقت تقسیم کار نموده و همه نهادها همسو و در یک راستا با هدف پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان گام برداریم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا