۴ اقدام به‌منظور تسهیل کسب‌وکار در منطقه آزاد اروند اجرا می‌شود

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در اولین جلسه کمیسیون‌های نظارت بر بازار شهرستان‌های آبادان و خرمشهر برای اقداماتی در ۴ حوزه برنامه‌ریزی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، سید علی موسوی معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارهای این سازمان در اولین نشست کمیسیون نظارت بر سازمان‌های صنفی آبادان و خرمشهر که در محل سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد، اظهار داشت: در اولین جلسه کمیسیون‌های نظارت بر بازار شهرستان‌های آبادان و خرمشهر از نظارت و پیگیری اتحادیه‌ها و اصناف بر قیمت‌ها و توزیع کالای اساسی در پایان سال و ایام نوروز تشکر و قدردانی شد.

وی افزود: همچنین برای اقداماتی در ۴ حوزه نیز برنامه‌ریزی شد. بر همین اساس حق عضویت‌ها را یکسان‌سازی می‌کنیم و تمام صنوف را مطابق با افزایش قیمتی که با تمام کشور داشتند یکسان و منطقی می‌شود.

موسوی بیان کرد: همچنین بر عملکرد اداری و حسابرسی اتحادیه‌ها نظارت می‌کنیم و با تعیین یک بازرس و نماینده از طرف کمیسیون به‌صورت مرتب با سرکشی و بازرسی اتحادیه‌ها گزارش‌های مستمر و دوره‌ای را ارائه می‌شود.

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند افزود: بحث بازنگری در قیمت‌های واحدهای خدماتی و صنفی نیز در این جلسه مطرح شد تا متناسب با تغییرات قیمتی بتوانیم نرخ اولیه را بازنگری و تعیین کنیم.

وی عنوان کرد: همچنین برگزاری انتخابات در اواخر اردیبهشت‌ماه نیز ازجمله اقدامات ما در سال جاری است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا