پرده برداری از یادمان شهدای منا در محل گلزار شهدای آبادان

مدیر توسعه فرهنگی هنری سازمان منطقه آزاد اروند از پرده برداری تابلو کاشی منقوش به تصاویر شهدای منا در محل گلزار شهدای آبادان، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، هم زمان با میلاد با سعادت امام رضا(ع)، طی مراسمی با حضور خادمین حرم امام هشتم شیعیان، اقشار مختلف مردم و خانواده های شهدای منا؛ از تابلو کاشی منقوش به تصاویر شهدای منا در محل گلزار شهدای آبادان، پرده برداری شد.

حمید بحرینی ضمن اعلام این خبر افزود: این یادمان به سفارش مدیریت فرهنگی و هنری سازمان منطقه آزاد اروند و با همکاری شرکت تعاونی توزیعی کارکنان این سازمان بعد از طی مراحل طراحی و چاپ؛ در محل گلزار شهدای آبادان و در مقابل مزار مطهر شهدای منا نصب گردید.

مدیر توسعه فرهنگی هنری سازمان منطقه آزاد اروند اقدام مذکور را ادای احترام به شهدای این حادثه ناگوار دانست و اظهار داشت: در مراسم حج تمتع سال ۱۳۹۴ جمعی از هموطنان عزیزمان که زائر بیت الله الحرام بودند در فاجعه ی جانسوز منا به درجه ی رفیع شهادت نائل آمدند که در این بین ۶ شهید با نام های شهید فواد مشعلی، شهید محمدسعید سعیدی زاده، شهید امین باوی، شهید حسن بیت غانم، شهید عبدالستار شنیور نصاری و شهید حسین بغلانی از آبادان بودند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا