۲۷ مسجد و حسینه مراسم احیای شب های قدر را در آبادان به جا آوردند

حجت‌الاسلام عادل رویوران رئیس اداره تبلیغات اسلامی آبادان با حضور در برنامه « هلال اروند»،گفت: در شهرستان آبادان 27 مسجد و حسینیه با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضای باز مراسم احیا را به جا آوردند و باعث شدند چراغ این ایام خاموش نشود.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، در بیست و یکمین شب از ماه مبارک رمضان و در ویژه برنامه « هلال اروند» ضمن تقدیر از دو استاد پیشکسوت قرآنی آقایان حاج ابراهیم مجدمی و حاج حسین ناصری؛ گروه تعزیه فاروق به اجرای نمایش پرداختند و حجت‌الاسلام عادل رویوران رئیس اداره تبلیغات اسلامی آبادان سخنانی در باب فضیلت ماه شب های قدر، ایراد نمود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی آبادان ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امیرالمومنین علی (ع) در خصوص اهمیت شب های قدر گفت: این شب ها در مکتب ما شب های خاصی است؛ خداوند در این ماه ملائک را برای کمک به مومنان، بر زمین نازل و درصد گناهان و خطاهای بشر کاسته می شود.

وی افزود: در شهرستان آبادان ۲۷ مسجد و حسینیه با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضای باز مراسم احیا را به جا آوردند و باعث شدند چراغ این ایام خاموش نشود.

حجت‌الاسلام عادل رویوران در تشریح برنامه های ماه مبارک رمضان در اداره تبلیغات اسلام ، اظهار داشت: تمام توان خویش در این ماه را روی دو برنامه منعکس نمودیم که «مهرواره محله همدل» با رویکرد حل مشکلات محله توسط مردم محله که باعث ایجاد امید در جامعه می شود یکی از آنها بود که در سطح ملی برگزار می شود؛ و طرح دوم نیز «مردم ماه» است که هموطنان یک شخص موثر در محله خود را انتخاب ومعرفی می کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا