پیام تبریک گرامیداشت روز کار و کارگر

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
“العباده سبعون جزء افضل ها طلب الحلال”. عبادت هفتاد جزء است که بهترین آن ،کوشش در به دست آورد مال حلال است. پیامبر اکرم(ص)
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای والامقام کارگر، فرا رسیدن روز کار و کارگر و تقارن آن با ماه مبارک رمضان را به تمامی تلاشگران عرصه کار و تولید، گردانندگان چرخ اقتصاد و صنعت تبریک و تهنیت عرض نموده و امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) به نام”تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها” نام گذاری شده است حرکت، تولید و رشد در عرصه تولیدات ملی به پشتوانه کارگران پرتلاش، با شتاب بیشتری ادامه پیدا کند.
در سال گذشته که سال جهش تولید بود خوشبختانه ۲۱ واحد صنعتی در منطقه آزاد اروند به بهره برداری رسید و در سال ۱۴۰۰ با تدوین ۱۵ راهبرد اساسی در راستای تقویت تولید و پشتیبانی و مانع زدایی ها، بر این باوریم که با مدیریت جهادی تولید جهش، پشتیبانی های مستمر، موانع رفع خواهد شد.
در پایان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات کارگران عزیز شاغل در منطقه آزاد اروند، لازم می دانیم که از تلاش ها و کوشش های تمامی کارگران شریف تقدیر و تشکر نموده و برای آنها و خانواده محترمشان آرزوی تندرستی و عاقبت به خیری از خداوند منان را مسألت نماییم.
روابط عمومی و امور بین الملل
سازمان منطقه آزاد اروند

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا