فعالیت چشمگیر قرارگاه خاتم الانبیا در آبادان/آسفالت ۱۲ هزار و ۷۷۰ متر مربع در مناطق مختلف آبادان

معاون زیربنایی و عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: با همراهی قرارگاه خاتم الانبیا(ص) تا کنون 12 هزر و 770 متر مربع مناطق مختلف آبادان مورد آسفالت قرار گرفته است و این فعالیت همچنان در آبادان ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند فالح صفایی اظهار داشت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا هم اکنون در سه منطقه مهم آبادان عملیات بهسازی و نوسازی معابر را بر عهده دارد و در حال انجام کار است.

وی افزود: از ابتدای زمستان امسال تا کنون که عملیات پروژه های عمرانی قرارگاه خاتم الانبیا(ص) در آبادان آغاز شده ۱۲ هزار و ۷۷۰ متر مربع معابر مناطق مختلف مورد آسفالت قرار گرفت ضمن اینکه حدود هشت کیلومتر نیز جدول و کانیوو نیز در این مناطق صورت گرفته است.
معاون زیربنایی و عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: عملیات آسفالت در قالب فاز چهار ذوالفقاری در خیابان های مهر یک، مهر چهار، مهر هشت، مهر ۱۲، مهر ۱۳ و مهر ۱۴ انجام شده و عملیات جدول گذاری نیز در حال انجام است.

صفایی بیان کرد: همچنین عملیات بهسازی معابر در ۱۸ خیابان فاز ۲ امیرآباد نیز توسط قرارگاه خاتم الانبیا(ص) نیز آغاز شده و با پایان عملیات زیرسازی ۲ خیابان اصلی نیز آماده آسفالت است.

وی اظهار داشت: همچنین در ۲ خیابان اصلی منطقه علوانیه که فاقد زیرسازی و آسفالت بودند نیز عملیات بهسازی معابر پایان یافت و این ۲ خیابان اکنون دارای معابر مناسب شهری هستند.
صفایی گفت: به لطف خدا قرارگاه خاتم الانبیا(ص) نسبت به تفاهم نامه با سازمان منطقه آزاد اروند پایبند است و بدون وقفه عملیات بهسازی معابر در شهرستان آبادان را ادامه می دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا