ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان به مددجویان تحت پوشش موسسات حمایتی

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان به مددجویان تحت پوشش موسسات حمایتی طی یک تفاهم نامه مشترک با معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، قدرت اله طمیمیان با اعلام این خبر، افزود: امضای تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند و معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان به منظور ارائه خدمات سطح یک و دو دندانپزشکی رایگان به مددجویان تحت پوشش موسسات حمایتی آبادان و خرمشهر، انجام شد.

طمیمیان در توضیح مفاد این تفاهم نامه اظهار داشت: در مرحله نخست این طرح مقرر گردید معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، هزینه خرید وسایل مورد نیاز دندانپزشکی را تأمین و معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان نیز خودروی ون دندانپزشکی سیار و دندانپزشک را به محل موسسات و سمن ها اعزام نموده و خدمات دندانپزشکی در محل به جامعه هدف ارائه گردد.

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، تصریح کرد: قطعا خدمات مورد نیاز مراجعه‌کنندگان با استفاده از مواد با کیفیت و مرغوب،کاملا رایگان ارائه می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا