پیام رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«در این دنیا افتخارم این است که خود بسیجی ام». امام خمینی (قدس سره)
نسیم عطرآگین برخاسته از ایثار و خود گذشتگی بسیجیان جان برکف دوران افتخار آفرین دفاع مقدس، با آغاز هفته بسیج بر سراسر خاک میهن اسلامی وزیدن گرفته و جان و روح جدیدی را در کالبد تک تک ایرانیان بر دمیده است، جوانانی که در مدرسه عشق، درس از جان گذشتن و فداکاری برای دفاع از دین و کشور و ملک و ملت آموخته و تجربه ای نو برخاسته از ارزش های دینی آفریدند که دنیا را در مقابل عظمت آن به شگفتی واداشتند.
این شجره طوبی که با باغبانی پیر جماران حضرت امام خمینی رحمت الله علیه و خون پاک شهدای ۸ سال دوران دفاع مقدس به درختی تنومند تبدیل شد با رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله خامنه ای مدظله عالی در فراز و نشیب حوادث کشور عزیزمان در خدمت به انقلاب و مردم و محرومیت زدایی از اقشار جامعه و کمک در سازندگی و بازسازی اقتصادی و همیاری در شرایط ناگوار سیل و زلزله و بیماری کرونا، همواره حضور مؤثر و گره گشا داشته است.
این درخت با برکت آمیخته از عشق و ایمان و معنویت، که از درون دل مردم از گروه ها و اقشار و اقوام گوناگون و مذاهب و مناطق مختلف کشورمان برخاسته، به نماد وحدت ملی تبدیل شده و همواره و در هر مقطعی از زمان، در دوران چهل ساله حیات خویش، میوه شیرین و دستاوردهای ارزنده خود را به مردم این سرزمین تقدیم و وفاداری خود را نشان داده است.
هفته بسیج فرصتی است تا از این شجره طیبه و اعضای آن و خدمات بی دریغ شان یاد و تقدیر کرده و از سلسله شهیدان این مدرسه عشق به نحوه شایسته سپاسگزاری کنیم.
سرزمین مبارک اروند، سال های طولانی است که با روح بسیجی و فرهنگ ایثار و شهادت زندگی کرده و در فراز و نشیب حیات خود آن را درک و از میوه شیرین آن بهره مند بوده است.
اینجانب این ایام مبارک را به بسیجیان عزیز و مردم بسیجی کشورمان و خطه پاک اروند که با خون پاک شهدای گرانقدر از ارتش و سپاه و بسیج مردمی، تقدس یافته است، تبریک گفته و همواره خود را در کنار این عزیزان و عضوی از آنان و خدمتگزاری کوچک در کنار آنان می دانم.
اسمعیل زمانی
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا