برگزاری دوره آموزشی خبرنگاری در اروند

دوره آموزشی خبرنگاری طی دو روز در منطقه آزاد اروند به صورت آنلاین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند رئیس اداره ارتباطات و رسانه این سازمان گفت: در راستای دانش افزایی خبرنگاران مستقر در منطقه آزاد اروند یک دوره کلاس آموزشی خبرنگاری طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به صورت مشترک بین سازمان منطقه آزاد اروند و خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا) در این منطقه برگزار شد.
حیدر جعفری اظهار داشت: به منظور آموزش حرفه ای و تخصصی خبرنگاری، دوره های آموزشی تخصصی با سرفصل های خبر نویسی پیشرفته، چند رسانه ای و نقش آن در رسانه های مدرن، مدیریت ارتباطات، روش های مصاحبه و سیاست گذاری در اروند، برگزار شد.
وی اظهار داشت: این دوره آموزشی بدلیل شرایط کرونایی طی دو روز به صورت آنلاین برای خبرنگاران مستقر در منطقه آزاد اروند برگزار شد.
رئیس اداره ارتباطات و رسانه سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در این دوره آموزشی، شمار زیادی از خبرنگاران مستقر در استان خوزستان و سایر مناطق آزاد کشور نیز شرکت یافتند.
جعفری بیان کرد: این دوره آموزشی توسط دکتر محسن بهاروند مدیرکل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز خوزستان برگزار شد که مقرر شد در پایان گواهینامه معتبر به شرکت کنندگان تعلق گیرد.
وی با اشاره به برگزاری دومین جشنوراه مطبوعات منطقه آزاد اروند در سال جاری گفت: این دوره های آموزشی خبرنگاری جهت رشد و شکوفایی خبرنگاران مستقر در منطقه آزاد اروند به صورت مستمر و با موضوعات متفاوت و تخصصی توسط اساتید برجسته حوزه رسانه کشور ادامه خواهد داشت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا