افتتاح اولین خط تولید ماسک در منطقه آزاد اروند

نهمین پروژه از " نهضت جهش تولید در سرزمین فتح " در قالب اولین خط تولید ماسک در منطقه آزاد اروند افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ معاون سرمایه گذاری و کسب و کارهای این سازمان در آیین افتتاحیه این خط تولید ضمن تبریک بیست و یکم مرداد ماه سالروزحمایت از صنایع کوچک به فعالین این عرصه و قدردانی از حضور مدیرعامل ، معاون فرهنگی ، اجتماعی و مدیران سازمان منطقه آزاد اروند همچنین دیگر مسئولین محلی گفت: امروز یکی دیگر از صنایع کوچک در شهرک صنعتی آبادان به بهره برداری رسید.

سید علی موسوی افزود: با تولید ماسک در اروند، انتظار می رود؛ تولید پکیج بهداشتی مورد نیاز منطقه، استان، کشور و حتی همسایگان مان تکمیل شود چرا که شرکت لطیف پاک اروند پیش از این مواد ضدعفونی کننده دست ، سطوح و مواد شوینده را تولید می کرد و امروز با راه اندازی این خط تولیدی پکیج بهداشتی کامل خواهد شد.

این مقام مسئول ابراز امیدواری کرد: با تامین نیاز داخلی منطقه و رفع محدودیت های صادراتی به سایر کشورها، شاهد صادرات این پکیج ها با هدف ارز آوری برای اروند باشیم .

موسوی با اشاره به حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و سایر مسئولین کشوری و محلی در هفته ی دولت در منطقه آزاد اروند ادامه داد: چهار پروژه صنعتی ، تجاری و خدماتی به ارزش شش هزار و پانصد میلیارد ریال با ایجاد اشتغال برای ۳۲۰ نفر را در آن هفته به بهره برداری خواهیم رساند.

وی ضمن قدردانی از خبرنگاران ، اصحاب رسانه ، صدا و سیما همچنین مدیریت و همکاران حوزه روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند به خاطر پوشش به هنگام افتتاحیه های پروژه های نهضت جهش تولید در سرزمین فتح در سه ماه گذشته در شرایط سخت آب و هوایی و شیوع بیماری کرونا خاطر نشان کرد: خرسندیم انتشار این اخبار ، نمایش اقتدار و تحقق شعار جهش تولید توسط مقام معظم رهبری در منطقه تا پایان این نهضت را به دنبال خواهد داشت .

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند در پایان از نمایندگان مردم شهرستان های آبادان و خرمشهر در مجلس شورای اسلامی ، تشکل ها ، اتاق های بازرگانی ، ادارات صمت و اتاق های اصناف که در این مسیر ، همراه بوده اند ؛ قدردانی کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا