پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به مناسبت روز عرفه

بسمه تعالی
یک بار دیگر نسیم آسمانی و حیات بخش عرفه، بر جهان اسلام و امت اسلامی وزیدن گرفت و قلوب شیفته میلیاردها مسلمان جهان را به سوی سرزمین پاک عرفات متوجه ساخت، سرزمینی که نقطه اتصال میان زمین و آسمان و پیوند مان انسان های سفید پوش و پاک سرشت با فرشتگان آسمانی است. سرزمینی که شاهد فریادهای بر خاسته و دلنواز و جان بخش از جان حجاج بیت الله الحرام، «لبیک اللهم لبیک، لا شریک لک لبیک، ان الحمد و النعمه لک و الملک، لا شریک لک لبیک» است.
همزمان فریاد برائت از مشرکان و دنباله روان آنان از سوی حج گزاران، یادآور خاطره بت شکنان بزرگ تاریخ بشریت، ابراهیم خلیل ع، و فرزند او خاتم انبیاء محمد مصطفی ص و همچنین احیاگر حج ابراهیمی حضرت امام خمینی است.
هر چند امسال به علت پدیده شوم و خبیث بیماری و ویروس کرونا، حجاج جهان اسلام و کشورمان حسرت حضور در این سرزمین سفید پوش را بر دل دارند، اما عرفات در جان و قلب تک تک مسلمانان، شنوای فریادهای لبیک آن هاست، چنانکه زمزمه های دعای عرفه امام حسین ع همچون سال های گذشته، از سوی پیروان اهل بیت علیهم السلام در سراسر جهان به آسمان بلند است.
اینجانب ضمن تبریک این روز بزرگ و آسمانی، از خداوند متعال خواستارم، که توفیق بهره مندی از گنجینه معنوی این روز را به ملت های مسلمان بویژه ملت بزرگ ایران و خصوصا مردم بزرگ و با ایمان سرزمین اروند، خاستگاه ایمان و شهادت، عنایت فرماید. ان شاء الله
اسماعیل زمانی
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا