واحد های کوچک اشتغالزا برای منطقه حائز اهمیت است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: واحد های کوچک اشتغالزا برای منطقه حائز اهمیت هستند.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، اسماعیل زمانی در مراسم بهره برداری از شرکت اکسین جوان کاران مقتدر پارس تولید کننده بتن آماده و غلتکی واقع در شهرک صنعتی خرمشهر خاطرنشان کرد: واحدهای کوچک اشتغالزا که تولیدات مصرفی را به بازار عرضه می کنند برای توسعه منطقه و ایجاد اشتغال، حائز اهمیت هستند.

زمانی حمایت سازمان منطقه آزاد اروند از این واحدهای کوچک تولیدی را مهم دانست و افزود: خواسته ما از واحدهای کوچک آن است که رقابت پذیر باشند که بالا بودن کیفیت محصولات تولیدی شرط اصلی این رقابت پذیری است.

وی گفت: افزایش سطح کیفی محصولات تولیدی این واحدها امکان رقابت تولیدات آنها در بازارهای داخلی و خارجی در مقایسه با محصولات مشابه را ایجاد می شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند عنوان کرد: رقابت پذیری واحدهای تولیدی سبب رشد آنها، سرمایه ها و یافتن بازارهای بیشتر و بهتر می شود.

اسماعیل زمانی بر حمایت سازمان منطقه آزاد اروند از واحدهای کوچک تولیدی در منطقه، تاکید کرد و اذعان داشت: بازار یابی و کمک به تامین مواد اولیه مورد نیاز واحدها به لحاظ قانونی و سرمایه گذاری از جمله حمایت های این سازمان از واحدهای کوچک تولیدی است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا