پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در پی فرارسیدن سوم خرداد روز “آزاد سازی خرمشهر”

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، اسماعیل زمانی در پیامی ضمن گرامی‌داشت یاد و نام شهدا، فرارسیدن سوم خرداد “روز آزاد‌سازی خرمشهر” را تبریک، گفت.
متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
سوم خرداد ماه ۱۳۶۱، سالروز فتح تاریخی خرمشهر برگی از بارزترین روزهای انقلاب در تاریخ ایران زمین است که هرگز از یادها نخواهد رفت.
این روز یادآور استقامت و پایداری ملت ایران؛ خصوصا مردم شریف و جان برکف خرمشهر است که با نثار خون خود، معنا و مفوم میهن پرستی را به تصویر کشیدند.
شهدای غیور و رشید عملیات « بیت المقدس» که منجر به این حادثه عظیم شدند همواره نامشان برای نسل های بعد، جاودان خواهد ماند.
امروز خرمشهر عزیز نیاز به توجه و نگاه ویژه همه مسئولین جهت رشد و شکوفایی دارد تا زخم های باقی مانده از هشت سال جنگ تحمیلی که هنوز آثارش بر پیکره این شهر نمایان است، به طور کامل از بین برود. ما نیز در سازمان منطقه آزاد اروند وظیفه خویش می دانیم تا در مسیر عمران و آبادی این شهر ،از هیچ تلاشی فروگذار نباشیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و ادای احترام به تمام جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، خصوصا شهدای عملیات تاریخی « بیت المقدس»این روز عزیز را به مردم شریف منطقه آزاد اروند تبریک و تهنیت عرض می نمایم و برای این خاک مقدس آبادانی و سرافرازی را آرزومندم.
اسماعیل زمانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا