برگزاری وبینار تخصصی بوم گردی در اروند

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از برگزاری کارگاه آنلاین (وبینـار) تخصصی بوم گردی در اروند، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، قدرت اله طمیمیان اظهار داشت: این دوره های آموزشی هر هفته توسط موسسه «سهند اعتماد اروند» و با حضور اساتید مجرب این رشته برای علاقه مندان و فعالین عرصه بوم گردی در منطقه، در حال برگزاری است.

طمیمیان ضمن تأکید بر اهمیت بوم گردی در حوزه گردشگری، خاطرنشان کرد: برگزاری کارگاه مجازی(وبینار) در شرایط کنونی و با توجه به شیوع کرونا ویروس سبب حضور حداکثری و استقبال شرکت‌‌کنندگان خواهد شد.

معاون فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند با اشاره به اینکه در اولین هفته از برگزاری این آموزش ها تحت عنوان « آشنایی با ویژگی های گردشگری منطقه» شاهد استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان بودیم، تصریح کرد: جهت اطلاع علاقه مندان این عرصه، شنبه آینده و در هفته دوم نیز کارگاه آنلاین بوم گردی با موضوع «شناخت اقامتگاه های بوم گردی» توسط «دکتر محسن اکبر پور» فارغ التحصیل دکتری مدیریت جهانگردی از دانشگاه تهران، مدرس دانشگاه دولتی یزد و مجری و مدیر اقامتگاه بوم قلعه اریز واقع در شهرستان بافق، از ساعت ١٢ الی ١۵ و ١۶ الی ٢۰ برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا