قدردانی مشاور رییس جمهور از مردم و فعالین اقتصادی مناطق آزاد کیش و اروند

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی از مردم و فعالین اقتصادی مناطق آزاد کیش و اروند تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند به نقل از فرینا، مرتضی بانک در این متن آورده است:

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
مردم بزرگوار، بازاریان و کسبه محترم مناطق آزاد کیش و اروند
همت والای شما در یاری رساندن به هم نوع ستودنی است؛ دست مریزاد
میهمان ناخواسته ایران “کرونا “شرایط دشواری بر ما تحمیل کرد و رنجی بر مردم ـ اما مهربانی ایرانیان رنج را برگنج مهربانی همدلی همکاری محبت و مهربانی و دستگیری ازیکدیگر میسر کرده و قطعا پایان کرونا با برگ دیگری از خاطرات همراهی  شما عزیزان در کمک به مردم را ورق خواهد زد.

برادران عزیزم
شما با تلاش مضاعف ـ همکاری و سخاوت و جوانمردی واژه همبستگی مثال زدنی ایرانیان را در شرایط سخت باردیگر ثابت نمودید.

اینکه پر از سخاوت همراه شدید و در مقام موجر از حق خود گذشتید قطع به یقیین برگرفته از ارتباطی خدایی است و اینکه پر از محبت همدل شدید و بار مسئولیت و نگرانی را از دوش مستاجرین خود برداشتید بدون شک نمایی از انسانیت محض است.

برادران بزرگوارم که نامتان محفوظ است و نیز سایر همدلان عزیز دستان بخشایشگر شما را به گرمی میفشارم و قدردان لطف شما هستم. و اجرشما درکمک به هموطنان نزد خداوند محفوظ و قطعا برکت زندگی امروز و ره توشه دنیای فانی خواهد بود.
همگی بر این وفاقیم که ما هم ریشه ایم و داعیه داران مردان و زنانی که از جان گذشتند تا این خاک جاندار بماند پس کنار هم و با هم برای ماندن این سرزمین بر این عهد خود می مانیم.

و انشاء الله سازمان منطقه آزاد نیز در این منظرگاه خیر و خوبی شریک شما خواهد شد.

این عزم جزم و مهر مدامتان را منت داریم تا ابد…
مرتضی بانک

گفتنی است؛ در پی شیوع ویروس کرونا و شرایط سخت اقتصادی صاحبین غرفه در بازاهای کیش و اروند در اقدامی خودجوش و خداپسندانه اجاره بهای واحدهای خود را به مستاجرین خود بخشیدند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا