پیام تقدیر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از حضور پرشور مردم منطقه برای شرکت در انتخابات

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در پیامی ضمن تبریک به منتخبین مردم در مجلس یازدهم از مردم آبادان و خرمشهر برای شرکت در انتخابات این دوره تقدیر کرد؛ متن پیام به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

پروردگار بزرگ را شاکریم که مردم غیور و شجاع شهرستان های آبادان و خرمشهر یک بار دیگر با حضور در پای صندوق های رای، با عزمی راسخ اقتدارشان را نشان دادند.

این حضور در عرصه انتخابات تجلی گر مردم‌سالاری دینی است که به‌رغم توطئه‌های چندماهه استکبار جهانی، بار دیگر وفاداری خود را به‌نظام اسلامی اثبات کردند.

بدینوسیله از زحمات نمایندگان فعلی حوزه های انتخابیه آبادان و خرمشهر که در این ۴ سال گذشته قدم در مسیر افزایش اعتبار و استقلال کشور،  خدمت به مردم و حل مشکلات این دو شهرستان برداشتند؛ قدردانی می کنم.

در پایان نیز ضمن تبریک و آرزوی توفیق روزافزون برای منتخبین مردم منطقه در یازدهمین دوره از مجلس شورای اسلامی آقایان سید محمد مولوی،جلیل مختار، سید مجتبی محفوظی و سید لفته احمدنژاد ؛ پاسخگویی به دغدغه های مردم، صیانت از دستاورد‌های انقلاب، ایستادگی در برابر استکبار و زیاده‌خواهان را از این ۴ نماینده  راه یافته به بهارستان خواستارم ؛ امید است که از ابتدای شکل‌گیری تا روز پایان آن بدان ملتزم و پایبند باشند.

اسمعیل زمانی

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا