دعوت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند برای حضور پرشور مردم آبادان و خرمشهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن

اسماعیل زمانی، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در پیامی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی، مردم غیور و شهید پرور آبادان و خرمشهر را به راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

ایام الله دهه مبارک فجر یادآور روزهای حماسه ساز و شکوهمندی در تاریخ ایران عزیز اسلامی مان است که راه آزادی و آزادگی را برای همه دوران ها به ارمغان آورد.

پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ماه، مرهون  خون شهدای گرانقدر و عزیزی است که با خون خود درخت تناور این انقلاب را سیراب نمودند و فصل جدیدی را در این سرزمین مقدس رقم زدند.

بی شک مردم غیور و همیشه در صحنه منطقه آزاد اروند با حضور پرشور و غرور آفرین در راهپیمایی عظیم یوم الله ۲۲ بهمن، حماسه ای بزرگ را در تاریخ منطقه خلق خواهند نمود و بیش از پیش بر افتخارات این خاک پر افتخار خواهند افزود.

اینجانب ضمن گرامیداشت این حماسه بزرگ و پاسداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب و رشادت های سردار سپهد حاج قاسم سلیمانی که مراسم اربعین ایشان با این روز بزرگ در تقویم ایران هم زمان شده است، از مردم آبادان و خرمشهر همیشه قهرمان دعوت می کنم تا با حضور حداکثری خود در این روز اتحاد و همدلی دولت و ملت را به تصویر بکشند.

 

اسماعیل زمانی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا