هنرمندان با فرمان قلبشان عشق را به تصویر می کشند

دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در اختتامیه اولین سمپوزیوم مجسمه سازی اروند، گفت: نباید در فضای فعلی که برخی مشکلات اقتصادی در کشور حاکم است خود را از منبع عشق و هنر محروم کنیم.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، مرتضی بانک در جمع مسئولین و هنرمندان مجسمه ساز با بیان خوشالی از حضور در این مراسم، اظهار داشت: شما هنرمندانی هستید که با دستانتان عشق را به فرمان عقلتان به تصویر کشیدید.

 

بانک تصریح کرد: نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی در منطقه آزاد اروند حرکت بسیار ارزشمندیست و هر که این فکر را ارائه کرده به طور حتم انسان موفقی خواهد بود چراکه با کسانی دست داده که از روی عقلشان حرف می زنند.

 

وی خاطرنشان کرد: معاون عمرانی منطقه آزاد اروند جوانیست که زحمات بسیاری می کشد. کمتر حرف می زند و بیشتر عمل می کند، از او بابت تمام برنامه هایش به ویژه کار بسیار بسیار ارزشمندی که در زیر سایه مدیرعامل این سازمان به انجام رسانده، قدردانی می کنم.

مرتضی بانک سمپوزیوم مجسمه سازی را آغاز بسیار خوبی دانست و اذعان داشت: امید است سایر مناطق آزاد از این کار الگو بگیرند و منطقه آزاد اروند نیز در فکر توسعه آن باشد.

مشاور رئیس جمهور از همکاری صمیمانه تمامی هنرمندان و هیات داوران و کسانی که  سبب شدند تا چنین جریانی در منطقه آزاد اروند ایجاد شود قدردانی نمود و گفت:

از بابت تمام برنامه های اجرا شده در منطقه آزاد اروند، خوشحال تر از هر زمانی هستیم و اختتامیه نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی نیز به عنوان حسن ختام تمام برنامه ها برای سال های سال در ذهن مان باقی می ماند. بردستان تمام هنرمندان بوسه می زنم امید است موفق باشید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا