رونمایی از پوستر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در منطقه آزاد اروند

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: سومین دوره فیلم فجر در دو بخش «سودای سیمرغ» و «نگاه نو» از ۱۵ تا ۲۱ بهمن‌ماه سال جاری در اروند، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، پیش از ظهر امروز و در نمایشگاه مطبوعات و رسانه اروند،  پوستر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با حضور معاون فرهنگی، مدیر توسعه هنری سازمان منطقه آزاد اروند و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و همراهی محمود مختاری استاد روزنامه‌نگاری رونمایی شد.

قدرت اله طمیمیان در آئین رونمایی از پوستر جشنواره اظهار کرد: امسال سومین دوره فیلم فجر در اروند در دو بخش «سودای سیمرغ» و «نگاه نو» از ۱۵ تا ۲۱ بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی افزود: ۱۳ فیلم که ۷ اثر آن در بخش «نگاه نو» است در سینما مهر آبادان طی سه سانس در ساعت‌های ۱۷، ۱۹:۳۰ و ۲۲ اکران خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد:  اکران فیلم های جشنواره فجر معمولا در مراکز استان‌ها برگزار می‌شود  اما خوشبختانه در استان خوزستان علاوه بر اهواز در منطقه آزاد نیز برگزار می‌شود.

گفتنی است امسال در طی برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، پنج فیلم در بخش  سیمرغ و پروانه ها برای کودک و نوجوان در سانس صبح برگزار می‌شود.

همچنین در صورت ابلاغ دبیرخانه فردا سایت www.cinematicket.org برای بلیط فروشی بازی می‌شود و امکان خرید برای علاقه مندان بلیط فراهم می‌شود.

شایان ذکر است امسال فیلم‌های، «تومان» از مرتضی فرشباف، «کشتارگاه» از عباس امینی، «خوب، بد، جلف» از پیمان قاسمخانی، «لباس شخصی» از امیرعباس ربیعی، «دشمنان» از علی درخشنده، «مغز استخوان» از حمیدرضا قربانی، «روز بلوا» از بهروز شفیعی، «روز صفر» از سعید ملکان، «من می ترسم» از بهنام بهزادی، «آتابای» از نیکی کریمی، «کاتی و ستاره» از عبدالرضا مجلسی، «منطقه پرواز ممنوع» از امیر داساگر، «تورنا ۲» از سید جواد هاشمی، «قطار آن شب» از حمیدرضا قطبی، «بیست و سه نفر» از مهدی جعفری در بخش کودک و نوجوان در منطقه آزاد اروند کران خواهد شد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا