معرفی توانمندی های صنعتی و فنی مهندسی استان و منطقه به داخل و خارج از کشور

معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند در حاشیه افتتاح نهمین نمایشگاه توانمندی های تولیدی صنعتی و خدمات فنی مهندسی استان خوزستان، گفت:هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی توانمندی های صنعتی و فنی مهندسی استان و منطقه به داخل و خارج از کشور و همچنین انتقال تکنولوژی واحدهای صنعتی نسبت به یکدیگر است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، شامگاه امروز نهمین نمایشگاه توانمندی های تولیدی صنعتی و خدمات فنی مهندسی استان خوزستان با حضور استاندار، معاون سرمایه گذاری و مدیربهبود کسب کارهای سازمان منطقه آزاد اروند و با همراهی جمعی از صنعتگران استان و منطقه، گشایش یافت.

سید علی موسوی در حاشیه بازدید از غرفه ها هدف از برپایی این نمایشگاه را معرفی توانمندی های صنعتی و فنی مهندسی استان و منطقه به داخل و خارج از کشور و همچنین انتقال تکنولوژی واحدهای صنعتی نسبت به یکدیگر دانست و افزود: یکی از ویژگی های خوب نمایشگاه این است که در کنار واحدهای صنعتی، واحدهای دانش بنیان از دانشگاه علوم پزشکی، پارک علم و فناوری، اتاق های بازرگانی و تشکل ها نیز حضور فعال دارند.

 وی ضمن خرسندی ازمیزبانی نهمین نمایشگاه صنعتی استان که به همت سازمان منطقه آزاد اروند و شهرک های صنعتی استان در حال برگزاری است، خاطرنشان کرد: نزدیک به ۱۳۳ شرکت در بیش از ۵ هزار متر فضا بصورت نت و ۱۰ هزار متر فضای غیر نت در این نمایشگاه  حضور دارند.

معاون سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند با بیان اینکه امیدواریم سال آینده شاهد این باشیم که دهمین نمایشگاه با مشارکت غرفه های بیشتری در بخش صنعت مجددا در منطقه آزاد اروند برگزار شود،اذعان داشت: به امید خدا هیأت های تجاری از کشور عراق و سایر کشورهای همسایه نیز پذیرش خواهند شد که از این نمایشگاه بازدید کرده و ضمن برگزاری مذاکرات، تفاهمنامه هایی را امضا کنند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا