بازگشت واحدهای راکد صنعتی به چرخه تولید با حمایت سازمان منطقه آزاد اروند

استاندار خوزستان گفت: حمایت‌های ارزشمند سازمان منطقه آزاد اروند و شهرک‌های صنعتی، باعث رونق و بازگشت تعدادی از واح راکد صنعتی به چرخه تولید شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، استاندار خوزستان با حضور در آئین افتتاح نهمین نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی، صنعتی، خدماتی و فنی مهندسی استان خوزستان در مرکز نمایشگاه های بین المللی منطقه آزاد اروند، ضمن بیان این مهم که حمایت‌های سازمان منطقه آزاد اروند و شهرک‌های صنعتی باعث رونق و بازگشت تعدادی از واحدهای راکد به چرخه تولید شده است، افزود: این واحدهای صنعتی در حال حاضر از شرایط خوبی برخوردارند و در حال صادرات محور کردن محصولات خود هستند.

غلامرضا شریعتی خاطرنشان کرد: حضور یک هیأت تجاری از کشور عراق در نمایشگاه، برای بازدید و اطلاع یافتن از توانمندی‌های صنعتی و تجاری منطقه اتفاق مثبتی است.

شریعتی در خصوص حمایت از تولید، صنعت و تجارت توسط سازمان منطقه آزاد اروند، تصریح کرد: جهت افزایش امکان حمایت از تولید و رونق آن، منطقه آزاد اروند معافیت های مالیاتی، گمرکی و حمایت‌هایی در قالب تسهیلات ارزان قیمت به تولید کنندگان و صنعتگران عرضه می کند که این اقدامات به عنوان گام‌های موثری در بحث حمایت از تولید، صنعت و تجارت به شمار می رود؛ چرا که بخش اعظمی از فعالیت واحدها منوط به این حمایت ها است.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا